165Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Google de Resim Bulma

GOOGLE DE ELİMİZDEKİ RESMİN ORİJİNALİNİ NASIL BULURUZ ?


Öncelikle Merhaba Arkadaşlar: Adım: YıLmaZ

Dizayn Sayfamda Hep Yapmış Olduğum Çalışmalarımı Sesli Chat Sitelerine Giren Arkadaşlarımıza Faydalı Olsun Diye Paylaşmışımdır,

Buradaki Amaç Siz Değerli Dostlara Yardımcı Ola Bilmek İçin Tabiki.

Hep Şunu Der Ve Düşünürüm İnsanlara Faydalı Bir Şey Yapıyorsak Ne Güzel, İnsanları Mutlu Et Ve Mutlu Ol,

Sesli Chat Sitelerinde Bir Çok İnsan Kendine Flaş Ve Fon Yapmak İster Ve Elindeki Resmin Orijinalini Bulmak İster Ve İnternet Expolor Sayfasını Açarak Google 'de Aramaya Başlar, Ama Doğru Kelimeyi Yazamadığı İçin Yada Doğru Şekilde Arama Yapamadığından Bulmak Maalesef Çok Zordur.

İşte Ben Size Bunu Anlatacağım Resimli Olarak., Belki Bunu Bazılarımız Biliyordur Ama Ben Yine De Böyle Bir Şeyi Paylaşmak İstiyorum Çünki Bilmeyen Arkadaşlarımız Vardır Diye Düşünüyorum.

Şimdi Diyelim Bilgisayarımızda Bir '' Ava tar '' Resmimiz Var Ve Görüntüsü Bozuk Yada Rengi Hoşumuza Gitmedi Ne Yapmamız Gerekiyor Orijinalini Bulmak İçin Size Adım Adım Resimli Yazarak Anlatacağım.

1-) Benim Bilgisayarımda Masa Üstünde Bu '' Ava tar Resim '' Var Ve Ben Bunun Orijinalini Bulmak İstiyorum.

 

2-) İnternet Expoloru Açıyoruz Ve Üst Kısımda '' Görseller '' Tıklayıp Açıyoruz.3-) Kamera İşareti Olan Kısma Tıklıyoruz Ve Açıyoruz.4-)  '' Görsel Yükleyin '' Kısmına Tıklıyoruz.5-) '' Gözat... '' Kısmına Tıklayıp Bulmak İstediğimiz Ava tar Resmi Önceden Masa Üstüne Atmıştık Ve Masa Üstünden Onu Seçiyoruz.6-) Açılan Pencerede Ava tar Resmi Görüp Üzerine Bir Kere Tıklıyoruz, Ve Alt Kısımda Görüldüğü Gibi '' Aç '' Diyoruz.7-) Ve Burada Seçmiş Olduğumuz Ava tar Resmi '' Dosya Yükleniyor '' Şeklinde İnternette Aramaya Başlayacak.8-)
Bu Adımımızda İse Gördüğünüz Gibi '' Ava tar Resmimiz '' Hangi Sitelerde Varsa Orijinali Çıkıyor, Renk Fark Etmez Sistem Orijinalini Bulur.

Yazar : YıLmaZ
07 Nis 2019
115 Görüntüleme

Tags:


  1. Hanife

    27/04/2019 21:06  

    evet özlem bende sana kesinlikle katılıyorum çok güzel ve başarılı bir çalışma olmuş yılmaz arkadaşada burdan selam olsun.

  2. Özlem

    27/04/2019 21:03  

    Öncelikle Yılmaz Arkadaşım Bu Çalışmayı Resimli Bir Şekilde Anlatımınız Muhteşem Olmuş Bende Nezamandır Böyle Bir Çalışma Görmek İstiyordum.

Gönder