267Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : SesliDivane karaoke Şiir Şarkı Yarışması

SesliDivane karaoke Şiir Şarkı Yarışması

SESLİDİVANE ŞARKI KARAOKE ŞİİR YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

DegerlisesliDivane.com seslichat ve seslisohbet kullanıcıları, misafirleri ve üyeleri seslidivane.com ve Seslidans.com sitelemizde ödüllü şarkı ve şiir yarışması ayrıca karaoke yarışması yapılacaktır katılmak isteyen arkadaşlar sitemizdeki yöneticilerden birine ismini yazdırmalıdır ve baş vuru hakkı kazanmalıdır.

YARIŞMA HAKKINDA (tarihi ve saati)

Yapılacak olan Karaoke yarışması, şiir ve şarkı yarışmaları için katılım şartı yoktur yaş, boy, kilo, sac, sakal, endam, tip ayakkabı numarası, kaş rengi, göz rengi, pantolon bedeni, etek boyu gibi krıterleri devre dışı bıraktık sesine ve fizigine güvenen medeni cesareti olan herkez katıla bilir :) yarışmalar ödüllü olup jüri denetiminde yapılacaktır 1. Olan dereceye giren diger arkadaşlara ödül vardır katılım için isimlerinizi yönetimden bir arkadaşa yazdırmanız yeterlidir 

Yarışmanın tarihleri Katılım oranına göre yarışmaların katagorisine nazaran hangi gün ve hangi satte olacagı sizlere yazılı olarak ve sözlü olarak site yönetimindeki arkadaşlar tarafından bildirilecektir.

ÖDÜLLER

Kıymetli yarışma'cı arkadaşlar ve misafirler yarışmanın sonucuna göre 1.-2.-3. olan arkadaşlara sıralamaya göre ödüllerimiz olacaktır ayrıca yarışma birincisi ne site sahibi ( Erişilmez) Bey tarafından komut ve görev ayrıca yönetim kadrosuna dahili gibi ödüllerde olacaktır.

Sitemizde düzenlenecek Yarışmaya katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar diler dinleyici kitlesinede harika dakikalar hoş sohbet bol muhabbetle dolu günler gecirmenizi dileriz.

Kaynak: SesliDivane.com

Yazar: BatuhaN

14 Haz 2017 100 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder